Služby

Široká ponuka služieb presne podľa vašich potrieb – to je jeden z hlavných predpokladov úspešného uvedenia projektu do života. Presne vieme, ako zabezpečiť všetky kroky kreatívneho a produkčného procesu tak, aby výsledkom bola úspešná komunikácia vašej spoločnosti, produktu alebo služby. Od nápadu až po finálny produkt vám profesionálne zabezpečíme:


VIDEO MARKETING / KOMUNIKÁCIA BUDÚCNOSTI UŽ DNES /

Video marketing je relatívne nový, dynamicky sa rozvíjajúci trh, na ktorom sa malé aj nadnárodné spoločnosti snažia vybudovať si so zákazníkom silný vzťah, porozprávať mu príbeh o vlastnej značke alebo produkte a príjemnou formou vysvetliť benefity či správne použitie prezentovaného produktu. Náš kreatívny a produkčný tím je pripravený vytvoriť pre Vás ľubovoľný obrazový formát tak, aby výsledok kvalitou aj spracovaním zodpovedal výstupom dnešných trhových lídrov a prekonal tak Vaše očakávania.

MOTION REKLAMA / NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI /

Vizuálne atraktívna pohyblivá reklama začína byť v dnešnej dobe rýchleho internetu, sociálnych sietí, inteligentných telefónov a tabletov povinnou jazdou najmä pri produktovej komunikácii. Reklamné spoty, motion identity, produktové prezentácie a upútavky či video inzercia majú v našom podaní vysokú estetickú úroveň pri súčasnom udržaní nákladov spojených s výrobou na rozumnej úrovni.

P.O.S. MATERIÁLY / REKLAMNÉ NOSIČE NA MIESTE PREDAJA /

Zvyčajne sú umiestňované priamo v predajniach obchodných prevádzok, kde slúžia na podoru predaja, komunikáciu cenového zvýhodnenia alebo aktuálnych noviniek. Hlavní zástupcovia tejto kategórie sú: Plagát, regálový pútač (shelf talker), regálová lišta, cenovka, wobbler, stopper, informačný leták, predajný stojan, promo stolík, regálové čelo, paletový ostrov, podlahová samolepka.

LOGÁ A CORPORATE IDENTITY / UNIKÁTNY VZHĽAD PRE VAŠU SPOLOČNOSŤ /

Pre zanechanie dobrého prvého dojmu na obchodného partnera alebo klienta je nevyhnutné vyzerať profesionálne, upravene a kompetentne – a platí to aj pre vaše logo a firemné tlačoviny. Požadovaný výsledok vám zabezpečia profesionálne spracované materiály: Logotyp, dizajn manuál, vizitka, hlavičkový papier, faxový papier, obálka, pečiatka.

PREPRESS, PRODUKCIA, ZABEZPEČENIE / PRODUKČNÝ FULLSERVIS /

Prepress – inými slovami príprava materiálov do tlače prebieha u nás vďaka úzkej spolupráci s vysoko kompetentnými dodávateľmi takmer automaticky bez toho, aby prišlo k zbyočnému zdržaniu. Kvalitný tlačový výstup, poradenstvo v oblasti tlačovej produkcie, zabezpčenie darčekových predmetov alebo netradičných prezentov sú bežnou súčasťou nášho pracovného postupu.