Novinky

JEDEN METER PRE VŠETKÝCH / KĽÚČOVÝ VIZUÁL PRE OBČIANSKU INICIATÍVU /

Vytvorili sme hlavný vizuálny motív kampane pre občiansku iniciatívu Jeden meter, ktorá propaguje širšiu odbornú diskusiu k pripravovanému návrhu zákona obmedzujúcemu chovanie niektorých psích plemien. Šteniatko z vizuálu bolo fotené na stoličke v ateliéri a povraz samozrejme nebol súčasťou fotenia, bol dorobený až v postprodukcii. Kampaň bola pôvodne určená pre web a sociálne siete, neskôr však pribudli aj OOH riešenia vo forme billboardov a krátkych animovaných spotov v MHD po celom území SR. Viac informácií o iniciatíve nájdete na stránke www.jedenmeter.sk.

REKLAMNÁ KAMPAŇ

HLÁSIŤ A RIEŠIŤ / VIZUÁLNY KONCEPT NOVEJ WEBOVEJ SLUŽBY /

Predstavujeme vám koncept, ktorý sme navrhli pre novovznikajúcu medzinárodnú webovú službu Usability Police, ktorá chce bojovať s nesprávnou alebo klamlivou funkčnosťou produktov a služieb. Moderovaný, užívateľmi tvorený obsah by mal byť zárukou vždy aktuálnych a správnych informácií. Vizuálny koncpet sme podporili sloganom inšpirovaným známym policajným heslom - TO REPORT AND TO SOLVE.

LOGÁ A CORPORATE IDENTITY

ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA / INTRO PRE ŠKOLU FOTOGRAFIE/

Pre lídra na trhu fotografických školení a workshopov - Školu Fotografie pre začiatočníkov aj pokročilých fotografov - sme pripravili krátku motion identitu, ktorá slúži ako úvodná sekvencia pre záznamy jednotlivých aktivít spoločnosti: kurzov, edukatívnych workshopov alebo backstage videí. Vizuálne atraktívna upútavka výborne vystihuje profesionálne zameranie a prístup spoločnosti k svojim klientom.

MOTION REKLAMA

DÁME VECI DO POHYBU / KRÁTKE VIDEO INTRO /

Kratučké predstavenie našej spoločnosti na poli Motion reklamy a Video marketingu, ktoré používame ako upútavku pred videami navrhnutými a vyrobenými pre našich klientov. Ideálny koncept krátkeho predstavenia či pripomenutia produktu, služby alebo značky na videoportáloch a sociálnych sieťach.

MOTION REKLAMA

ÚSMEV PROSÍM / LOGO PRE KREATÍVNYCH FOTOGRAFOV /

Pozrite si nové logo, ktoré sme nedávno navrhli pre skupinu kreatívnych fotografov, ktorí sa plánujú venovať fotografovaniu našich domácich miláčikov. Našim želaním a cieľom bolo, aby logo pôsobilo hravým a uvoľneným dojmom, napriek tomu však jednoznačne charakterizovalo oblasť pôsobnosti.

LOGÁ A CORPORATE IDENTITY

CESTA K ÚSPECHU / LOGO A MATERIÁLY PRE PORADENSKÚ SPOLOČNOSŤ /

Firiem, ktoré sa zaoberajú poradenstvom v oblasti kofinancovania projektových zámerov z fondov a grantov EÚ je na našom trhu niekoľko, Canopus Solutions však nad nimi okrem iného vyčnieva aj úrovňou spracovania logotypu a firemných materiálov. Atraktívne logo, pútavé a zrozumiteľné firemné materiály sme navrhvali s veľkým potešením, pretože spolupráca prebiehala od začiatku do konca maximálne profesionálne.

LOGÁ A CORPORATE IDENTITY

EKO FOTOTAPETY / P.O.S. MATERIÁLY PRE VÝROBCU FOTOTAPIET /

Zadanie klienta znelo vytvoriť komplexný súbor materiálov, ktorý by dlhodobo slúžil na prezentáciu vzoriek fototapiet na stenu aj pre vstavané skrine. Súčasťou zadania bola požiadavka na vytvorenie výrazného a pútavého kľúčového vizuálu, ktorý bol následne adaptovaný na širokú paletu tlačených materiálov - od brožúr pre obchodných partnerov, letákov pre koncových zákazníkov až po vzorkovníky s ukážkami motívov a rozmerov jednotlivých fototapiet.

P.O.S MATERIÁLY

CANON EOS 1D MARK IV / NOVÁ POSILA NÁŠHO KREATÍVNEHO TÍMU /

Výraznou posilou nášho kreatívneho tímu sa nedávno stal tento síce komplikovaný, na druhej strane však úžasné výsledky podávajúci expert – Canon EOS 1D MARK IV. Jeho trénované oko dokáže odhaliť aj tie najmenšie detaily, ktoré by iní prehliadli a pracovný rozsah, rýchlosť a presnosť ktorými disponuje sú takmer neuveriteľné. V kombinácii s profi optikou, v našom prípade Canon EF 24-105mm f/4 L USM dokáže robiť doslova zázraky na počkanie. Želáme si čo najviac takto zdatných spolupracovníkov.

NAJLEPŠÍ PRACOVNÍK VO SVOJEJ TRIEDE

SETUR / P.O.S. MATERIÁLY PRE TECHNOLOGICKÚ SPOLOČNOSŤ /

Aktuálne ukončený projekt sme navrhovali pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom unikátnych bezlopatkových turbín pre malé vodné toky a vodné plochy s nízkou hladinou. Súčasťou kampane bol návrh a realizácia P.O.S. materiálov pri príležitosti medzinárodnej výstavy v Hannoveri a návrh a realiázácia tlačovín pri príležitosti spustenia prevádzky prototypu turbíny v Prahe.

P.O.S MATERIÁLY